Ks. Marcin Bielicki i Ks. Robert Fuk

  • 16.12.2016, 11:35
  • Joanna Suszko
Ks. Marcin Bielicki i Ks. Robert Fuk
duszpasterze motocyklistów.

Ksiądz Marcin Bielicki, kapłan diecezji warszawskiej jest sekretarzem Kapłańskiego Klubu Motocyklowego "God`s Guards". Ksiądz Robert Fuk natomiast prezydentem zamojskiego oddziału tego Klubu i zarazem duszpasterzem motocyklistów w diecezji zamojsko-lubaczowskiej.
Ksiądz Marcin od 15 do 17 grudnia głosi rekolekcje adwentowe dla motocyklistów w parafii pw. Matki Bożej Różańcowej w Zawalowie, w której proboszczem jest ks. Robert. W tych rekolekcjach uczestniczyć mogą wszyscy radiosłuchacze Katolickiego Radia Zamość o godzinie 17.00. Te okoliczności to okazja do rozmowy na temat specyfiki duszpasterstwa motocyklowego.

Joanna Suszko. Zapraszam do wysłuchania.

loadingŁaduję odtwarzacz...
Joanna Suszko

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe