Biłgoraj. Wojewódzka senioriada

  • 01.09.2021, 18:08
  • Joanna Ferens
Biłgoraj. Wojewódzka senioriada
Na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Biłgoraju odbyła się (31.08) Wojewódzka Senioriada Polskiego Czerwonego Krzyża. Wzięło w niej udział 14 drużyn, a organizatorem wydarzenia byli Oddział Okręgowy PCK w Lublinie, Oddział Powiatowy PCK w Biłgoraju oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju.

O głównych założeniach senioriady mówił Maciej Budka, dyrektor Lubelskiego Oddziału Okręgowego PCK:

loadingŁaduję odtwarzacz...
Przygotowania do takich zawodów i sam udział to dla nas okazja do aktywności fizycznej – podkreślała jedna z uczestniczek, Anna Koman:

loadingŁaduję odtwarzacz...
Anna Koman zachęca wszystkich seniorów do uprawiania sportu:

loadingŁaduję odtwarzacz...
Organizatorzy przygotowali osiem konkurencji sportowych i test wiedzy o Polskim Czerwonym Krzyżu. Wśród konkurencji znalazł się slalom z piłeczką tenisową na paletce, slalom między pachołkami z piłka do unihokeja, wyścig z dużymi piłkami, rzuty woreczkami do celu, tor przeszkód, wbijanie gwoździa czy wyścig z balonami.

Zwycięzcami senioriady zostali seniorzy z klubu seniora PCK Biłgoraj, drugie miejsce zajął klub seniora PCK z Chełma, a na miejscu trzecim znalazł się klub seniora PCK z Tomaszowa Lubelskiego.

Joanna Ferens

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe