Czwartki lekkoatletyczne 2021/2022

  • 06.09.2021, 14:41 (aktualizacja 06.09.2021, 14:51)
  • Małgorzata Kryk
Czwartki lekkoatletyczne 2021/2022
Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu zaplanowano kolejną jesienną i wiosenną edycję Czwartków lekkoatletycznych 2021/2022.

Zawody adresowane są do dzieci i młodzieży, a pierwszy CL zaplanowano na wtorek (7.09) o godz. 10.00 na stadionie OSiR Na kiedy zaplanowano jesienne zawody informuje Konrad Firek, prezes KS Agros Zamość.

loadingŁaduję odtwarzacz...Zawody adresowane są do dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych z terenu Miasta Zamość i powiatu zamojskiego. Do udziału w zmaganiach sportowych zachęca wszystkich chętnych Konrad Firek.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Uczniowie rywalizować będą w konkurencjach technicznych oraz w biegach.
loadingŁaduję odtwarzacz...


Konrad Firek podkreślił, że konkurencje zachęcają dzieci do uprawiania sportu.
loadingŁaduję odtwarzacz...


Coroczne CL cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Uczennice jednej z zamojskich szkół, które wzięły udział w ostatniej wiosennej edycji zawodów zdradziły co najbardziej im się podoba.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dla młodzieży Czwartki Lekkoatletyczne to przede wszystkim okazja do spotkania się z rówieśnikami i dobra zabawa.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Czwartki Lekkoatletyczne mogą być początkiem kariery sportowe w KS Agros Zamość.
loadingŁaduję odtwarzacz...


KS Agros Zamość prowadzi nabory do sześciu sekcji sportowych, do jakich należą: kolarstwo, podnoszenie ciężarów, zapasy, sumo, łucznictwo i lekkoatletyka. Osoby, które chciałyby zasilić szeregi klubu mogą zasięgnąć więcej informacji pod nr tel. (84) 638 66 79. Organizatorem CL jest KS „Agros” Zamość.

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe