Zapisy na Półmaraton Tomaszowski

  • 07.09.2021, 15:11 (aktualizacja 08.09.2021, 09:22)
  • Małgorzata Kryk
Zapisy na Półmaraton Tomaszowski
Trwają zapisy na X Półmaraton Tomaszowski Pamięci Żołnierzy Września 1939, który odbędzie się w sobotę (18.09) ze startem i metą na ul. Aleja Sportowa 8 w Tomaszowie Lubelskim.

W zawodach mogą uczestniczyć zawodnicy, którzy w dniu 18.09 ukończą 18 lat, posiadają aktualne badania lekarskie lub złożą pisemne oświadczenie o zdolności do udziału w zawodach oraz przyjmą pełne ryzyko i konsekwencje udziału na własną odpowiedzialność. Półmaraton wśród biegaczy cieszy się dużym powodzeniem, a o trasie wydarzenia powiedział Stanisław Pryciuk, dyrektor OSiR Tomasovia w Tomaszowie Lubelskim.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Zapisy są przyjmowane do wtorku (14.09) do godz. 12.00 poprzez aplikację Pokochaj Bieganie w Lublinie. Każdy uczestnik w ramach pakietu otrzyma: ciepły posiłek, dyplom, i medal. W klasyfikacji generalnej w każdej kategorii wiekowej za I m-ce każdy zawodnik otrzyma puchar; a biegaczom za miejsca I-III wręczone będą dyplomy. Zawodnicy otrzymają także nagrody finansowe (I m-ce 500 zł, II m-ce 400zł; III m-ce 300zł, IV m-ce 200 zł, V m-ce 100zł, VI m-ce 100 zł).

Celami wydarzenia są:
- uczczenie Pamięci Żołnierzy Września 1939,
- popularyzacja biegów ulicznych jako najbardziej dostępnej i zdrowej formy ruchu,
- przeprowadzenie Mistrzostw Województwa Lubelskiego w Półmaratonie,
- promocja Miasta Tomaszów Lubelski.

Organizatorami półmaratonu są: Ośrodek Sportu i Rekreacji „TOMASOVIA” Tomaszów Lubelski i Lubelski Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki.


Zapisy kliknijPROGRAM MINUTOWY:
10:45 Zbiórka na stadionie - Ośrodek Sportu i Rekreacji „Tomasovia” ul. Al. Sportowa 8
11:00 Uroczyste otwarcie zawodów oraz złożenie wieńców pod pomnikiem Żołnierzy Września
11:15 Start wspólny (kobiet i mężczyzn – wszystkie kategorie wiekowe) 14 00 Uroczyste zakończenie zawodów

Prowadzone będą następujące klasyfikacje:
-  klasyfikacja generalna kobiet Klasyfikacja w kategoriach wiekowych kobiet: K 18-35; K 36-49; K 50 i starsze
-  klasyfikacja generalna mężczyzn Klasyfikacja w kategoriach wiekowych mężczyzn: M 18-29; M 30-39; M 40-49; M 50-59; M 60-69 i 70 starsi
-  klasyfikacja kategorii wiekowych prowadzona będzie przy minimum trzech osobach startujących w danej kategorii wiekowej.
-  klasyfikacja generalna kobiet i mężczyzn w ramach Mistrzostw Województwa Lubelskiego w Półmaratonie odbędzie się w kategorii senior i seniorka.
- klasyfikacja służb mundurowych kobiet i mężczyzn. Podstawą klasyfikacji w kategorii Służby Mundurowe jest okazanie legitymacji przynależności do służb mundurowych, w szczególności : Policji, Wojska, Państwowej straży Pożarnej, Straży Granicznej, Służby Więziennej, Centralnego Biura Antykorupcyjnego, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Inspekcji transportu Drogowego, Straży Miejskiej, Straży Ochrony Kolei, Służby Celnej, oraz na wniosek zainteresowanych , po uzgodnieniu z organizatorem innych służb mundurowych.
- klasyfikacja samorządowa kobiet i mężczyzn – parlamentarzyści, radni wszystkich szczebli samorządu terytorialnego, prezydenci, starostowie, burmistrzowie, wójtowie, marszałkowie, pracownicy urzędów gmin, miast, starostw, urzędów marszałkowskich – należy udokumentować zatrudnienie w wyżej wymienionych jednostkach w trakcie weryfikacji. 


 


 


 

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe