Zapaśnicy przygotowują się do MP

  • 08.09.2021, 12:05 (aktualizacja 08.09.2021, 14:14)
  • Małgorzata Kryk
Zapaśnicy przygotowują się do MP
Przez zapaśnikami Mistrzostwa Polski LZS w Zamościu

W najbliższych dniach, bo 10-11.09 na hali tenisowej OSiR w Zamościu przy ul. Królowej Jadwigi 8 odbędą się Mistrzostwa Polski LZS w zapasach w stylu klasycznym. Na matach zmierzą się czołowi zawodnicy z Polski, w tym reprezentanci KS "Agros". O zbliżających się zawodach powiedział Konrad Firek, prezes KS Agros Zamość.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W październiku szansę na sprawdzenie swoich umiejętności sportowych będą mieli ciężarowcy. Bowiem w przyszłym miesiącu na hali sportowej w Zespole Szkół Ponadpodstawowych NR 5 przy ul. Szczebrzeskiej 102 w Zamościu (dawny Rolniczak) odbędą się Mistrzostwa Polski w podnoszeniu ciężarów. W zmaganiach zaprezentują się zawodnicy do lat 23., a wśród ciężarowców w szerokim składzie wystąpią najlepsi zawodnicy z terenu całej Polski, o czym informuje Konrad Firek.


loadingŁaduję odtwarzacz...

Zdzisław Żołopa, prezes LOZPC scharakteryzował, że zawodnicy biorący udział w MP trenują na poziomie zawodowym.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zdzisław Żołopa zachęca zarówno młodzież jak również rodziców do przyjrzenia się zmaganiom mistrzów z bliska.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W Mistrzostwach Polski w podnoszeniu ciężarów wystąpią także reprezentanci KS Agros Zamość, którzy przygotowują się pod okiem dwóch trenerów.  


 

Małgorzata Kryk

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe