Nabór do KS Agros Zamość

  • 08.09.2021, 13:34 (aktualizacja 08.09.2021, 14:20)
  • Małgorzata Zaręba
Nabór do KS Agros Zamość
Rozpoczął się rok szkolny i jest to doskonały moment na zagospodarowanie czasu wolnego od szkoły na treningi sportowe.

Proponujemy wszystkim uczniom, zarówno dziewczętom i chłopcom, by zasilić szeregi zamojskiego Agrosu. Każdy zawodnik znajdzie dyscyplinę, w której będzie czuł się dobrze KS Agros Zamość prowadzi nabór do sześciu następujących sekcji:
- zapaśniczej i sumo,
- podnoszenia ciężarów,
- kolarskiej,
- lekkoatletycznej,
- łuczniczej.

Warto zaznaczyć, że zawodnicy Agrosu prezentują bardzo wysoki poziom sportowy i osiągają liczne sukcesy. Biorą udział w wielu prestiżowych zawodach, którymi są: Mistrzostwa Polski, Europy i Świata. Konrad Firek, prezes KS „Agros” Zamość informuje, że sukcesy zawodników zalezą od nich samych, bo do trenowania potrzebne są przede wszystkim dobre chęci.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Oferta KS Agros Zmość jest bogata ponieważ dzieci i młodzież mogą ukierunkować swoje umiejętności fizyczne pod kątem dyscypliny, w której sami czują się najlepiej. W doborze sekcji pomagają wykwalifikowani trenerzy. Najlepiej przygodę ze sportem rozpocząć od najmłodszych lat szkoły podstawowej. Co zrobić, żeby móc reprezentować barwy klubowe Agrosu na zawodach krajowych i międzynarodowych? Należy zgłosić się na zajęcia i solidnie trenować, słuchając rad trenerów. Na zajecie sportowe zaprasza wszystkie dzieci i młodzież Stanisław Namiotko trener lekkiej atletyki, który duże doświadczenie sportowe zdobył w Londynie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Przygodę z lekkoatletyką należy rozpocząć jak najwcześniej.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zdaniem Stanisława Namiotko treningi pomagają w nauce.
loadingŁaduję odtwarzacz...


Stanisław Namiotko dodał, że uprawianie sportu to same korzyści.
loadingŁaduję odtwarzacz...Lekkoatletykę uprawiają zarówno chłopcy jak i dziewczęta. Natomiast dużą popularnością wśród chłopców cieszy się także sekcja kolarska, a to za sprawą zawodów do których śmiało możemy zaliczyć wyścig Tour de Pologne. Przypomnijmy, że start drugiego honorowego etapu tegorocznego wyścigu odbył się w Zamościu. Trener sekcji kolarskiej Stanisław Frańczak przyznał, że KS Agros zapewnia wszystkim zawodnikom rowery.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na zajęcia z kolarstwa może dołączyc każdy. Najważniejsze są zaangażowanie i chęć współpracy.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Przemysław Niemiec, były reprezentant Polski w kolarskie szosowym stwierdził, że ta dyscyplina wymaga od zawodnika dużego zaangażowania, ale jest bardzo ciekawa.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Ile razy w tygodniu odbywają się treningi dla grup początkujących, a ile razy dla grup zaawansowanych? Konrad Firek dodał, że treningi ukierunkowane są pod katem wieku zawodnika.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Uczestnictwo w zajęciach sportowych jest bezpłatne.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Biuro Agrosu znajduje się na koronie stadionu Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Zapisy na zajęcia prowadzone są w biurze KS Agros Zamość na koronie stadionu Ośrodka Sportu i Rekreacji, przy ul. Królowej Jadwigi 8 w Zamościu. Zapisy prowadzone są także telefonicznie pod nr 84 638 66 79. 

Małgorzata Zaręba

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe