Pożegnanie lata z piknikiem rodzinnym

  • 09.09.2021, 12:07 (aktualizacja 09.09.2021, 12:19)
  • Małgorzata Kryk
Pożegnanie lata z piknikiem rodzinnym KT Return Zamość
Zamojskie Towarzystwo Tenisowe Klub Tenisowy „Return” w najbliższą sobotę (11.09) na otwartych kortach przy ul. Studziennej 2 w Zamościu organizuje „Pożegnanie lata z piknikiem rodzinnym”.

W zaplanowanym wydarzeniu mogą wziąć udział wszyscy chętni, bo dzieci i dorośli, którzy grają w tenisa. Rozgrywki sportowe połączone będą z gorącym poczęstunkiem, bo o godz.13.00 zaplanowano wspólnego grilla. O atmosferze panującej w klubie Return powiedział jeden z rodziców, który zapisał swojego syna na zajęcia.
 

loadingŁaduję odtwarzacz...


Wydarzenie adresowane jest do całych rodzin. Robert Krukowski przyznał, że grę w tenisa poleca nie tylko najmłodszym, ale wszystkim.
loadingŁaduję odtwarzacz...


Jak będzie wyglądał program rozgrywek? O godz. 11.00 w turnieju zagrają dzieci do lat 14-tu, a o godz. 14.00 zaplanowano gry dla młodzieży powyżej 14-ego  roku życia oraz dla dorosłych. Członkowie klubu oraz inni zawodnicy będą mieli okazję miło spędzić czas i sprawdzić swoje umiejętności techniczne na korcie. Najlepszym tenisistom wręczone będą pamiątkowe statuetki.

Według synoptyków pogoda na sobotę będzie słoneczna, zatem do udziału w tym wydarzeniu zachęcamy wszystkich chętnych. Ci, którzy nigdy nie grali w tenisa będą mieli szansę przyjrzeć się rozgrywkom z bliska. Będzie to także doskonała okazja do porozmawiania na temat zajęć w klubie ponieważ rozpoczął się nowy rok szkoły, a wraz z nim ruszył nabór do nowych grup treningowych. Zajęcia prowadzone są małych grupach i adresowane są zarówno do dzieci i dorosłych.

Zapisy na treningi prowadzone są osobiście w biurze KT Return przy hali tenisowej OSiR lub pod nr tel. 665 708 060. Sobotnie wydarzenie współfinansowane jest ze środków Ministerstwa Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe