Utrudnienia w Dorohusku

  • 10.09.2021, 09:38
  • Małgorzata Zaręba
Utrudnienia w Dorohusku
W czwartek ( 9.09) w Oddziale Celnym Drogowym w Dorohusku nastąpiło przekazanie placu budowy pod remont nawierzchni przed wiatami odpraw na kierunku przywozowym na pasie towarowym i odwodnienia liniowego na kierunku wywozowym.

Jednocześnie prowadzony jest remonty pomiędzy wagami, a szlabanem wyjazdowym na kierunku wywozowym na pasie towarowym. W połączeniu z rozpoczętymi już pracami, które dotyczą budowy budynku dla służb fitosanitarnych oraz remontem nawierzchni spowoduje to znaczne utrudnienia w ruchu. Wszystkie te prace wydłużą czas oczekiwania na przekroczenie granicy. Szacuje się, że prace potrwają do połowy grudnia tego roku.

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe