Rozpoczęcie Festiwalu Arts of Narol

  • 10.09.2021, 11:08
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Rozpoczęcie Festiwalu Arts of Narol Ks. Mariusz Pastuszak
Festiwal Arts of Narol rozpoczął się 09 września w Centrum Koncertowo-Wystawienniczym w Narolu.

Potrwa on do niedzieli 12 września. Podczas czterech festiwalowych dni można będzie zobaczyć i posłuchać artystów znanych zarówno w Polce jak i na świecie. W ubiegłorocznych odsłonach Festiwalu można było posłuchać zarówno muzyki współczesnej jak i klasycznej, mówi Organizator Festiwalu Arts of Narol, Grzegorz Patałuch:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podczas pierwszego dnia Festiwalu aktorzy Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie Joanna Baran - Marczydło i Mateusz Marczydło wraz z rzeszowskim muzykiem, liderem Zespołu Dzikie Wino Dariuszem Kosakiem, przedstawili spektakl pt. „Niegrzeczne wiersze”. Na scenie wybrzmiały nieznane szerszej publiczności teksty polskich autorów Tuwima czy Fredry, mówi aktorka Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie, Joanna Baran – Marczydło:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Kolejne dni zapowiadają się również interesująco.
Już dzisiaj (10.09) odbędzie się koncert Piotra Rodowicza i Przyjaciół, prezentujący twórczość Seweryna Krajewskiego, jutro (11.09) wystąpi Krzysztof Ścierański Quartet, a w niedzielę Wielki Finał Festiwalu, podczas którego wystąpi z Mistrzowskim Recitalem Klawesynowym profesor Władysław Kłosiewicz.

Wszystkie koncerty rozpoczynają się o godz. 20.00.

A tuż przed rozpoczęciem każdego koncertu o godz. 19.55 wszystkich słuchaczy Katolickiego Radia Zamość zapraszamy na Studio Festiwalowe transmitowane na żywo, na naszej antenie, wprost ze sceny Festiwalu Arts of Narol.

 

 

Ks. Mariusz Pastuszak

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe