Integracyjne Spotkanie Wigilijne

  • 16.12.2016, 23:32
  • Małgorzata Sobczuk
Integracyjne Spotkanie Wigilijne
Niepełnosprawni integrowali się (14.12) na spotkaniu wigilijnym. Jasełka „Tamtej nocy w Betlejem” w Tomaszowskim Domu Kultury wykonał Integracyjny Zespół Artystyczny „Przyjaciele” PSONI Koło w Tomaszowie Lubelskim.

Takie występy zmieniają spojrzenie otoczenia na osoby niepełnosprawne – tłumaczy Stanisława Raczkiewicz, wiceprzewodnicząca Zarządu Koła Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną i dyrektor Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Tomaszowie Lubelskim.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na jasełkach był obecny biskup zamojsko-lubaczowski Marian Rojek. Prawdę o narodzinach Bożej Dzieciny przedstawił jednej z niepełnosprawnych artystów.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jasełka w wykonaniu Integracyjnego Zespołu Artystycznego „Przyjaciele”  PSONI Koło w Tomaszowie Lubelskim wyemitujemy w Boże Narodzenie. Początek o godz. 18:00.

Małgorzata Sobczuk

Zdjęcia (57)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe