Zawodnicy pożegnali letni sezon tenisowy

  • 13.09.2021, 09:26 (aktualizacja 13.09.2021, 09:36)
  • Małgorzata Zaręba
Zawodnicy pożegnali letni sezon tenisowy
Zamojskie Towarzystwo Tenisowe Klub Tenisowy „Return” zakończył sezon na otwartych kortach, organizując wydarzenie pn. „Pożegnanie lata z piknikiem rodzinnym”.

Gry tenisowe z grillem i przekąskami odbyły się w sobotę (11.09) na otwartych kortach przy ul. Studziennej 2 w Zamościu. W godzinach przedpołudniowych w rozgrywkach wzięły udział dzieci młodsze do lat 14-tu, a po południu odbyły się mecze dla młodzieży i dorosłych. O swoich przygotowaniach do turnieju powiedział jeden z klubowych zawodników.

loadingŁaduję odtwarzacz...


W klubie wraz z rozpoczęciem roku szkolnego rozpoczął się nabór na zajęcia indywidualne i grupowe. Aleks Cis, który trenuje pod okiem Piotra Podkościelnego zachęca wszystkich, bo dzieci i młodzież do rozpoczęcia przygody z tenisem ziemnym.
loadingŁaduję odtwarzacz...

„Pożegnanie lata z piknikiem rodzinnym” to coroczne wydarzenie, które cieszy się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród zawodników jak również całych rodzin. Tenis ziemny to sport pokoleniowy, bo na zajęcia tenisowe chętnie uczęszczają rodzice z dziećmi oraz małżeństwa. Wydarzenie współfinansowane było ze środków Ministerstwa Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu, a najlepszym tenisistom wręczono pamiątkowe statuetki. Warto dodać, że Ci którzy chcieliby grać w tenisa nic nie stracili, bo ta dyscyplina adresowana jest do wszystkich. Nauka w tenisa dla najmłodszych prowadzona jest w formie zabawy.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Aby grać w tenisa nie trzeba posiadać specjalnych umiejętności, bo wystarczą dobre chęci, a rad i wskazówek o samej technice gry udzielą fachowi trenerzy. Zajęcia prowadzone są małych grupach i adresowane są zarówno do dzieci i dorosłych. Grafik zajęć dostosowany jest do zawodników, a treningi w okresie jesienno – zimowym będą odbywać się na hali tenisowej OSiR przy ul Królowej Jadwigi 8 w Zamościu. Zapisy na treningi przyjmowane są pod nr tel. 665 708 060.

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe