Nasze województwo z I miejscem na MP LZS w zapasach

  • 13.09.2021, 11:44 (aktualizacja 13.09.2021, 12:19)
  • Małgorzata Kryk
Nasze województwo z I miejscem na MP LZS w zapasach
Na hali tenisowej OSiR przy ul. Królowej Jadwigi 8 w Zamościu w dn 10- 11.09 odbyły się Mistrzostwa Polski LZS w zapasach w stylu klasycznym.

Na matach zmierzyli się czołowi zawodnicy z Polski, w tym reprezentanci KS "Agros". Pierwsze miejsce zajęło nasze województwo, a o wynikach powiedział sędzia zawodów.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Sławomir Dudek jako trener powrócił zza granicy do Zamościa. Serdecznie zaprasza osoby zainteresowane na zajęcia do UKS Lider Zamość, gdzie trenować można zapasy, sumo i koluchstyl.


loadingŁaduję odtwarzacz...


Trener sekcji zapaśniczej KS Agros Zamość przyznał, że w dużej mierze na frekwencję zawodników na Mistrzostwach Polski LZS miała wpływ pandemia.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Bogusław Daniłowicz serdecznie zachęca na zajęcia z zapasów dzieci, ale również zainteresowanych rodziców, którzy korzystając z okazji treningu chcieliby się poruszać.

loadingŁaduję odtwarzacz...
Na czym polegają treningi?
loadingŁaduję odtwarzacz...
Zajęcia w sekcji zapaśniczej prowadzone są bezpłatnie.
loadingŁaduję odtwarzacz...
W zawodach wystartowali zawodnicy z 11 klubów.  Klasyfikację drużynową wygrał MKS Cement Gryf (Chełm) przed MLKS AGROS (Żary) i JLKS OLIMP (Janów Lubelski). Organizatorem Mistrzostw Polski LZS w zapasach w stylu klasycznym był KS Agros Zamość, a po stoczeniu wszystkich walk odbyła się ceremonia dekoracji. Medale, dyplomy oraz puchary osobiście wręczył Józef Poterucha Przewodniczący Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Lublinie.

Komunikat końcowy kliknij


Już w październiku szansę na sprawdzenie swoich umiejętności sportowych będą mieli ciężarowcy. Na hali sportowej w Zespole Szkół Ponadpodstawowych NR 5 przy ul. Szczebrzeskiej 102 w Zamościu (dawny Rolniczak) odbędą się Mistrzostwa Polski w podnoszeniu ciężarów.


 

 

Małgorzata Kryk

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe