Zapisy drużyn na Piłkarskie Turnieje Wolności

  • 14.09.2021, 09:10 (aktualizacja 14.09.2021, 09:20)
  • Małgorzata Kryk
Zapisy drużyn na Piłkarskie Turnieje Wolności
Zapraszamy chętne drużyny do zapisów na Piłkarskie Turnieje Wolności, który odbędzie się w Tomaszowie Lubelskim, Hrubieszowie, Tarnogrodzie, Krasnymstawie, Biłgoraju i Chełmie.

Stowarzyszenie Wczoraj Dzisiaj Jutro oraz Lubelski Związek Piłki Nożnej serdecznie zapraszają do udziału w Piłkarskich Turniejach Wolności. Rozgrywki odbędą się we wrześniu i październiku w Tomaszowie Lubelskim, Hrubieszowie, Tarnogrodzie, Krasnymstawie, Biłgoraju, Warszawie i Chełmie. Na kiedy zaplanowano zbliżające się turnieje?

18 września - Tomaszów Lubelski,

19 września - Hrubieszów,

25. września - Tarnogród,

26 września – Krasnystaw,

1 października – Biłgoraj,

3 października w – Warszawa,

9 października  - Chełm (finał).

Wydarzenie przeznaczone jest dla dzieci w kategorii wiekowej U-11. Turnieje będą zorganizowane na najwyższym poziomie nawiązującym do prawdziwych profesjonalnych turniejów piłkarskich. Turnieje zakładają rywalizację systemem grupowo – pucharowym. Każdy mecz będzie trwał 20 minut i będą one sędziowane przez licencjonowanych sędziów.

Zgłoszenia do udziału w turniejach są przyjmowane drogą elektroniczną pod adresem mailowym [email protected]

Zakończenie przyjmowania zgłoszeń nastąpi na dzień przed planowanym turniejem do godziny 16:00. W przypadku wolnych miejsc będzie możliwość dokonania zgłoszenia po terminie za zgodą Organizatora.


Wszelkie dokumenty potrzebne do zgłoszenia są umieszczone na stronie stowarzyszenia kliknij


Projekt objęty jest patronatem Województwa Lubelskiego i Lubelskiego Związku Piłki Nożnej i jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

 

 

 

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe