Znaki informujące o zagrożeniu

  • 14.09.2021, 15:22 (aktualizacja 15.09.2021, 11:22)
  • Małgorzata Kryk
 Znaki informujące o zagrożeniu
W 2019 roku miasto Zamość, przebudowało ulicę Kiepury, gdzie w okolicy Zamojskiego Domu Kultury na pasie drogowym wybudowano parking.

W jego pobliżu, na terenie należącym do ZDK, rosną kasztanowce, które w okresie jesiennym „zrzucają" swoje owoce. W trosce o bezpieczeństwo kierowców korzystających z parkingów Zarząd Dróg Grodzkich w Zamościu w środę (15.09) oznakuje ulicę Kiepury znakiem „inne niebezpieczeństwa" z tabliczką o treści „Spadające kasztany na odcinku 200 m". Znaki mają za zadanie informować kierowców o zagrożeniu jakie niosą spadające kasztany, a mogą być to m.in uszkodzenia i wgniecenia masek samochodowych .

Małgorzata Kryk

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe