Dla kierowców nowe drogi i obwodnice, a dla pieszych nowe chodniki

  • 16.09.2021, 11:15
  • Małgorzata Zaręba
Dla kierowców nowe drogi i obwodnice, a dla pieszych nowe chodniki
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie niebawem wyremontuje kolejne ważne dla naszego województwa odcinki dróg.

Kierowcy muszą liczyć się ze sporymi utrudnieniami w ruchu. Jednak po remoncie będzie przede wszystkim bezpiecznej. Jakie odcinki zostaną zmodernizowane w najbliższym czasie?

loadingŁaduję odtwarzacz...


Kamil Jakubowski dodał, że wiele z inwestycji drogowych zostało już zakończonych, dzięki czemu komfort jazdy odczuwają wszyscy podróżni.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Mieszkańcy Tarnogrodu, Hrubieszowa i Nałęczowa za kilka lat będą mieli do dyspozycji także nowe obwodnice, bo już w tym kierunku rozpoczęto kompletowanie potrzebnej dokumentacji.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Kamil Jakubowski dodał, że Zarząd Dróg Wojewódzkich dba nie tylko o bezpieczeństwo kierowców, ale także o niechronionych uczestników ruchu drogowego. Statystyki policyjne pokazują, że z roku na rok infrastruktura drogowa jest unowocześniana, co sprawia że jest bezpieczniej. Na jezdniach powstają dobrze doświetlone przejścia dla pieszych, które dla kierowców są widoczne z daleka. W ostatnim czasie powstały także chodniki i ścieżki pieszo -rowerowe.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Po przeprowadzonych remontach udogodnienia w infrastrukturze drogowej odczują wszyscy użytkownicy.

 

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe