Nabożeństwo do św. Rity - wrzesień 2021

  • 21.09.2021, 10:15 (aktualizacja 21.09.2021, 10:19)
  • Joanna Suszko
Nabożeństwo do św. Rity - wrzesień 2021
Już jutro (22.09) w Zamościu kolejne nabożeństwo za wstawiennictwem św. Rity - patronki od spraw trudnych i beznadziejnych.

Jej kult rozpowszechniany jest w parafii pw. Świętej Bożej Opatrzności w Zamościu. O popularności świętej mówi proboszcz ks. Jarosław Feresz.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Od wielu miesięcy w kościele na zamojskiej Karolówce przy relikwiach świętej odbywają się nabożeństwa, podczas których wierni proszą św. Ritę o wstawiennictwo.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Nabożeństwa za wstawiennictwem św. Rity w kościele Świętej Bożej Opatrzności w Zamościu odbywają się w każdy 22. dzień miesiąca. Najbliższe już jutro (22.09) od godz. 17.30. Dodajmy również, że od godziny 18.00 będzie ono także transmitowane na antenie naszego radia.

 

 

Joanna Suszko

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe