Objazdy w rejonie Szkoły Podstawowej nr 4 w Zamościu

  • 21.09.2021, 11:23
  • Małgorzata Kryk
Objazdy w rejonie Szkoły Podstawowej nr 4 w Zamościu
Uwaga, w tym tygodniu (20.09) na ul. Zamoyskiego rozpoczął się remont kładki, która znajduje się w rejonie Szkoły Podstawowej nr 4 przy jednym z marketów spożywczo – przemysłowych.

Zarząd Dróg Grodzkich poinformował, że prace mają polegać na wymianie uszkodzonego stalowego dźwigara, stanowiącego element konstrukcji nośnej obiektu. Naprawę zlecił Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego Miasta Zamość, a na czas robót przejazd przez tę ulicę jest zamknięty. Objazdy poprowadzone są ulicami: Bohaterów Monte Cassino, Prostą i Wyszyńskiego, a prace zależne są od warunków pogodowych i potrwają około miesiąca.

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe