Msza dla kobiet - wrzesień 2021

  • 21.09.2021, 12:02 (aktualizacja 21.09.2021, 12:20)
  • Joanna Suszko
Msza dla kobiet - wrzesień 2021
Tradycyjnie w ostatnią sobotę miesiąca, a więc już w najbliższą sobotę (25.09) w Sanktuarium św. Marii Magdaleny w Biłgoraju na wspólnej modlitwie spotkają się panie z diecezji zamojsko-lubaczowskiej.

Do modlitwy za wstawiennictwem "Apostołki apostołów" zaprasza ks. Karol Jędruszczak, duszpasterz kobiet w diecezji zamojsko-lubaczowskiej.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Intencje wszystkich pań naszej diecezji oraz duszpasterstwa kobiet polecane są również w codziennej modlitwie różańcowej. Podczas najbliższego spotkania w Biłgoraju, różaniec otrzymany podczas Ogólnopolskiego Spotkania Modlitewnego Kobiet na Jasnej Górze, z rąk pań z Górecka Kościelnego trafi do kaplicy sióstr Franciszkanek Misjonarek Maryi w Łabuniach.

Zapraszamy do udziału w spotkaniu i do modlitwy różańcowej w intencji kobiet.

Joanna Suszko

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe