Utrudnienia w Dorohusku

  • 22.09.2021, 09:47
  • Małgorzata Kryk
Utrudnienia w Dorohusku Granica
Znaczne utrudnienia w ruchu występują także na dpg. w Dorohusku, a kierowców dodatkowo czekają wydłużone czasy oczekiwania na przekroczenie granicy.

Utrudnienia w ruchu związane są z prowadzonymi pracami remontowo-budowlanymi. Obecnie prace dotyczą następujących remontów:

- nawierzchni przed wiatami odpraw na kierunku przywozowym na pasie towarowym

-  odwodnienia liniowego na kierunku wywozowym,

- budową budynku dla służb fitosanitarnych (wyłączone dwa pasy ruchu na kierunku przywozowym),

- remontem nawierzchni pomiędzy wagami, a szlabanem wyjazdowym na kierunku wywozowym na pasie towarowym.Warto dodać, ze od 20 września rozpoczęły się prace remontowe nawierzchni twardej. Te prace spowodują utrudnienia we wjeździe na teren przejścia i wyłączenie jednego stanowiska wagowego.


Wszystkie te utrudnienia występują zarówno po stronie wyjazdowej jak i wjazdowej do RP,  a przewidywany termin zakończenia prac to koniec grudnia tego roku.

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe