Trener Dariusz Kuzdra i lekkoatleci KS Agros Zamość

  • 23.09.2021, 09:28 (aktualizacja 27.09.2021, 12:38)
  • Małgorzata Kryk
Trener Dariusz Kuzdra i lekkoatleci KS Agros Zamość
Rozpoczął się rok szkolny i jest to doskonały moment na wykorzystanie czasu wolnego od szkoły na treningi sportowe. Proponujemy wszystkim uczniom, zarówno dziewczętom i chłopcom, by zasilić szeregi zamojskiego Agrosu.

Każdy zawodnik znajdzie dyscyplinę, w której będzie czuł się dobrze, bo klub prowadzi nabór do sześciu sekcji: zapaśniczej, sumo, podnoszenia ciężarów, kolarskiej, łuczniczej, lekkoatletycznej. Warto zaznaczyć, że zawodnicy Agrosu prezentują bardzo wysoki poziom sportowy i osiągają liczne sukcesy. Biorą udział w wielu prestiżowych zawodach, którymi są: Mistrzostwa Polski, Europy i Świata. O treningach sportowych powiedzieli lekkoatleci Agrosu, którzy na co dzień trenują sprinty i skoki pod okiem trenera Dariusza Kuzdry.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

W dużym zakresie prowadzone są indywidualnie, bo dostosowane są do wieku, umiejętności zawodników. Każdy sportowiec jest uczniem i ma obowiązki szkolne, dlatego zajęcia sportowe dostosowane są do godzin czasowych jakimi dysponuje zawodnik. O zajęciach lekkoatletycznych na stadionie i siłowni OSiR powiedział doświadczony trener Dariusz Kuzdra.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dariusz Kuzda w Zamościu jest znany ponieważ pracuje jako trener na zamojskiej siłowni OSiR, a przez wiele lat reprezentował nasze miasto w znanym wszystkim legendarnym Biegu Pokoju Pamięci Dzieci Zamojszczyzny. Warto podkreślić, że trener Dariusz Kuzdra ma bardzo dobry kontakt z młodzieżą. Dzięki wieloletniej praktyce jakie sam zdobył jeszcze jako zawodnik klubów: Znicza Biłgoraj, Nefryta Lubartów oraz Agrosu Zamość, zdobytą wiedzę przekazuje swoim lekkoatletom. Jego śladami od niedawna podąża także jego syn Karol Kuzdra, który trenuje w sekcji Agrosu pod okiem taty i na swoim koncie ma już pierwsze wyniki sportowe. Marzeniem Dariusza Kuzdry jako ojca i trenera są lepsze wyniki syna oraz sukcesy wszystkich zawodników trenujących pod jego okiem, czego z całego serca życzymy.

Wszystkie dzieci i młodzież serdecznie zachęcamy do zapisów na zajęcia sportowe w Agrosie, a zapisów do klubu można dokonać telefonicznie pod nr (84) 638 66 79.


 

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe