Biegną w Tomaszowie na 400 km

  • 24.09.2021, 11:55 (aktualizacja 24.09.2021, 12:06)
  • Ewa Monastyrska
Biegną w Tomaszowie na 400 km
400 km na 400-lcie miasta Tomaszów Lubelski.

 Właśnie tyle dziś i jutro przebiegną mieszkańcy nie tylko Tomaszowa by uczcić rocznicę nadania prawa miejskiego. Szczegóły przedstawił organizator wydarzenia.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W biegach wziął udział także burmistrz Tomaszowa Lubelskiego, Wojciech Żukowski.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Przedstawiciele Żółkwi docenili wspólne zmaganie w podjętym trudzie, które jest dla nich przejawem przyjaźni i wspierania się dwóch  narodów. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Młodzież chętnie bierze udział w tego typu wydarzeniach, ponieważ jak podkreślają nauczyciele, młodzi ludzie w Tomaszowie kochają sport. 

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zdjęcia z wydarzenia znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Jednocześnie przypominamy, że już 3 października odbędzie się XXI Miejskie Święto Roweru, które rozpocznie się od godziny 10. Rajd wyruszy z stadionu Tomasovii. W tym roku wydarzenie będzie miało charakter charytatywny. Zbierane będą środki finansowe na pomoc pogorzelcom z Majdanu Górnego. Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji

Ewa Monastyrska

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe