Ruszyły „Eskapady Kresowe”

  • 25.09.2021, 16:00 (aktualizacja 25.09.2021, 17:38)
  • Joanna Mazurek
Ruszyły  „Eskapady Kresowe”
RPA, Islandia czy Gujana Francuska – to tylko niektóre miejsca, jakie przybliżają organizatorzy uczestnikom 7. Zamojskiego Festiwalu Podróży „Eskapady Kresowe”.

Na wydarzenie zapraszają Zamojskie Towarzystwo Turystyczne oraz Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu. Choć wydarzenie oficjalnie ruszyło w dzisiaj (25.09), pierwsze spotkania odbyły się już wczoraj.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Szczególnie ciekawie zapowiadają się dzisiejsze (25.09) wydarzenia festiwalowe.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W północno-wschodniej części Ameryki Południowej, nad Oceanem Atlantyckim leży Gujana Francuska – to tego miejsca zabrał uczestników festiwalu Tomasz Owsiany.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W otwarciu festiwalu wziął udział prezydent Zamościa, Andrzej Wnuk, który w rozmowie z naszą rozgłośnią zwrócił uwagę, że warto odwiedzać także swoje najbliższe okolice.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zamojski Festiwal Podróży „Eskapady Kresowe” odbywa się po raz siódmy. Jak zawsze biorą w nim udział zarówno nowi uczestnicy, jak i osoby, które znają już to wydarzenie.
loadingŁaduję odtwarzacz...
Katolickie Radio Zamość objęło 7. Zamojski Festiwal Podróży „Eskapady Kresowe” patronatem medialnym. Wydarzenie potrwa do jutra (26.09).

Joanna Mazurek

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe