Biłgoraj. 33. Spotkania z Poezją Śpiewaną i Piosenką Autorską

  • 25.09.2021, 18:50
  • Joanna Ferens
Biłgoraj. 33. Spotkania z Poezją Śpiewaną i Piosenką Autorską
W Biłgorajskim Centrum Kultury rozpoczęły się (24.09) 33. Biłgorajskie Spotkania z Poezją Śpiewaną i Piosenką Autorską.

O najważniejszych założeniach wydarzenia mówiła Maryla Olejko, kierownik artystyczny BCK:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jak co roku Spotkania rozpoczęły się od wspólnego występu gości, organizatorów i przyjaciół spotkań. Wystąpili m. in. Szymon Brucki, Mariusz Dekiel, Grzegorz Grunwald, Łukasz Jędrys, Jacek Kadis, Katka Kotecka, Mariusz Oziu - Orzechowski, Beata Osytek, Grzegorz Paczkowski, Jarosław Zoń oraz członkowie Teatru Poezji i Piosenki BCK oraz ulubieniec biłgorajskiej publiczności Jarosław Chojnacki. Odbył się również koncert konkursowy i koncert laureatów w reżyserii Andrzeja Głowackiego.

Na zakończenie, w niedzielę (26.09) z koncertem finałowym wystąpi Renata Przemyk, która do Biłgoraja przyjedzie z projektem Przemyk Akustik Kwartet.

Joanna Ferens

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe