Werchrata. Księża na rekolekcjach

  • 28.09.2021, 11:42
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Werchrata. Księża na rekolekcjach Ks. Mariusz Pastuszak
W sobotę, 25 września, zakończyła się ostatnia tura rekolekcji kapłańskich organizowanych na terenie Diecezji Zamojsko – Lubaczowskiej.

Księża z naszej diecezji po raz kolejny zgromadzili się w domu rekolekcyjnym w Werchracie, aby trwając w modlitewnej zadumie, ugruntować swoje kapłańskie powołanie.

Celem rekolekcji jest troska o świętość kapłanów i całego kościoła, mówi Pasterz Diecezji Zamojsko - Lubaczowskiej, Biskup Marian Rojek:

loadingŁaduję odtwarzacz...

O tym, co było tematem rozważań rekolekcyjnych opowiada rekolekcjonista, Proboszcz parafii Katedralnej w Zamościu, Ksiądz Robert Strus:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Rekolekcje są ważnym wydarzeniem w życiu kapłana, dodaje rekolektant, Proboszcz parafii pw. Matki Bożej Królowej Polski w Bełżcu, Ksiądz Stanisław Szałański.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Rekolekcje kapłańskie są ważnym elementem stałej formacji kapłanów Diecezji Zamojsko - Lubaczowskiej i kolejne będą organizowane już za rok.

 

Ks. Mariusz Pastuszak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe