Jesienne spotkania dla katechetów

  • 01.10.2021, 12:02 (aktualizacja 01.10.2021, 12:35)
  • Joanna Suszko
Jesienne spotkania dla katechetów
Nauczanie katechezy w szkole wymaga odpowiedniego przygotowania, stałej formacji oraz zawodowego doskonalenia. 

Wychodząc naprzeciw zadaniom jakie powinni spełniać nauczyciele religii, każdego roku Wydział Nauki i Wychowania Katolickiego Kurii Diecezjalnej w Zamościu we współpracy z innymi instytucjami organizuje cykl spotkań formacyjno-metodycznych dla katechetów.

Jednym z takich spotkań są jesienne konferencje metodyczne, które od czwartku do soboty (30.09-02.10) odbywają się w naszej diecezji. O przebiegu tych spotkań mówi Anna Maciukiewicz, doradca metodyczny nauczycieli religii w Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Spotkania w każdym rejonie rozpoczyna Msza święta. W dalszej części odbywa się wykład zaproszonego gościa.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Katecheci z naszej diecezji w ciągu całego roku katechetycznego biorą udział w cyklu spotkań.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jesienne konferencje metodyczne dla katechetów organizuje Wydział Nauki i Wychowania Katolickiego Kurii Diecezjalnej w Zamościu we współpracy z Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

 

Joanna Suszko

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe