Aplikacja mobilna SMS z Nieba

  • 05.10.2021, 09:27 (aktualizacja 05.10.2021, 09:32)
  • Justyna Przeszło
Aplikacja mobilna SMS z Nieba Fundacja SMS z Nieba
SMS z Nieba to inicjatywa ewangelizacyjna, która polega na rozsyłaniu SMS-ów ze Słowem Bożym z czytań z danego dnia oraz z myślą świętego.

Do roku 2015 SMS-y z Nieba rozsyłane były codziennie do ok. 30 tys. osób na telefony komórkowe 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Czy obecnie SMS-y z Nieba są w ten sam sposób rozsyłane, mówi ks. Rafał Jarosiewicz, inicjator i pomysłodawca tego dzieła.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Ks. Jarosiewicz podkreśla, że taki sposób dotarcia do człowieka ze Słowem Bożym nie jest jedyną opcją.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Ogromna liczba odbiorców, a także świadectwa, które są nieustannie nadsyłane do Fundacji SMS z Nieba, świadczą o popularności tej aplikacji mobilnej.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dzięki aplikacji SMS z Nieba, wiele ludzi twierdzi, iż otrzymane słowa niesamowicie trafiają w samo sedno ich życia, że pomagają rozwiązywać problemy dnia codziennego, albo pomagają na wiele spraw spojrzeć z zupełnie nowej perspektywy.

W aplikacji SMS z Nieba znajdują się różne grupy tematyczne. Wiadomości przychodzą codziennie o wyznaczonych godzinach. Wszystko jest tak przemyślane, aby kilka razy na dzień przychodzący SMS przypominał nam o Bogu. Przypomnijmy, że aplikację można pobrać, zupełnie za darmo, w sklepikach internetowych: Google Play i App Store.

Justyna Przeszło

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe