Bezpłatne zapisy na bieg „Zamojska Piątka Nocą”.

  • 06.10.2021, 13:04
  • Małgorzata Kryk
Bezpłatne zapisy na bieg „Zamojska Piątka Nocą”. OSiR Zamość
Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w biegu pn. „Zamojska Piątka Nocą”. Jak sama nazwa wskazuje bieg odbędzie się wieczorem, bo start zaplanowano o godz. 20.00 na dystansie 5-ciu kilometrów.

Bieg zaplanowano na piątek (15.10), a ideą przewodnią biegu jest popularyzacja aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia oraz promowanie lokalnych tras biegowych Miasta Zamość. W Zamościu będzie to już druga tego typu impreza, bo we wrześniu ubiegłego roku odbył się także nocny bieg. Jego głównym celem było uczczenie jubileuszu 440-lecia Miasta Zamość i Jubileuszu 45-lecia Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu. O przygotowalniach do biegu powiedział zwycięzca ubiegłorocznego nocnego biegu „Zamość 1580”.


loadingŁaduję odtwarzacz...

Ci, którzy chcieliby przygotować się do biegu na dystansie 5-ciu kilometrów mogą dołączyć na zajęcia „Biegam Bo lubię”. Grupowe treningi odbywają się w każdy poniedziałek o godz. 18.00 na zamojskim stadionie. Na zajęcia serdecznie zachęca trenerka Aleksandra Jakubczak.
 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Otwarcie biura zawodów zaplanowano w godz. 18:00 – 19:30 na stadion OSiR przy ul. Królowej Jadwigi 8. Tam odbędzie się rejestracja zawodników, a strat odbędzie się o godz. 20.00. Zawodnicy wystartują ze stadionu, a następnie pobiegną parkiem Miejskim na osiedle Planty. Stamtąd pobiegną ulicami Akademicką, Szczebrzeska i Królowej Jadwigi. Na pokonanie 5-ciu kilometrów biegacze będą mieli 45 minut, po czym nastąpi dekoracja i oficjalne zakończenie imprezy. W ramach wydarzenia przewidziano atrakcyjne pakiety startowe oraz nagrody. Zapisy przyjmowane są poprzez formularz elektroniczny do przyszłej środy (13.10) na stronie internetowej OSiR. Wydarzenie objęte jest Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Zamość Andrzeja Wnuka. Udział w biegu jest bezpłatny, a ilość miejsc ograniczona, zatem warto jak najszybciej dokonać zapisów.
 

Trasa:
Start: Królowej Jadwigi- Stadion Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu – Park Miejski – Akademicka – Osiedle Planty – Akademicka – Szczebrzeska – Królowej Jadwigi – Park Miejski – Meta: Królowej Jadwigi – Stadion Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu.

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe