Lipsko. Święto Pieczonego Ziemniaka

  • 06.10.2021, 20:16
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Lipsko. Święto Pieczonego Ziemniaka
W najbliższą niedzielę (10.10), w Parku rekreacyjno-turystycznym w Lipsku k. Narola, odbędzie się Gminne Święto Pieczonego Ziemniaka.

Impreza rozpocznie się o godz. 14:00 od występów lokalnych zespołów muzycznych: „Zespół Ziemi Narolskiej” , „Kapela Galicjanie”, „Galicjanki z Roztocza”. O godz. 16:00 przewidziano występ „Kabaretu Na Żarty”, a po spotkaniu z Kabaretem o godz. 17.00 zaprezentuje się „Kapela Bełżecka”. Natomiast później, o ile dopisze pogoda, DJ ADAMUSS zaprosi na dyskotekę pod chmurką.

Podczas wydarzenia Organizatorzy przygotowują atrakcje zarówno dla młodszych jak i dla starszych. Przejażdżki na kucyku, wata cukrowa, prażona kukurydza. Nie zabraknie oczywiście pieczonych w ognisku ziemniaków.

Organizatorami święta są: Burmistrz Miasta i Gminy Narol, Sołtys i Rada Sołecka Lipska oraz Gminny Ośrodek Kultury w Narolu.

Ks. Mariusz Pastuszak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe