KOSMICZNA PRZYGODA - regionalny konkurs plastyczny

  • 07.10.2021, 14:43 (aktualizacja 07.10.2021, 14:46)
  • Administrator
KOSMICZNA PRZYGODA - regionalny konkurs plastyczny
Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu zaprasza uczniów klas I - VI szkół podstawowych powiatu zamojskiego, biłgorajskiego, hrubieszowskiego i tomaszowskiego do udziału w konkursie.

Konkurs zostanie przeprowadzony w dwóch kategoriach: klasy 1- 3 i klasy 4-6.

Zadaniem uczniów kl. 1-3 jest wykonanie pracy plastycznej związanej z twórczością Stanisława Lema poświęconej tematyce kosmosu i nurtowi science-fiction, natomiast zadaniem uczniów kl. 4-6 jest wykonanie pracy plastycznej do wybranego utworu Stanisława Lema ze zbioru opowiadań „Bajki robotów”.
Konkurs organizowany jest w ramach Roku Lema.
 

Terminy
Termin nadsyłania prac do 28.10.2021 r. do siedziby Biblioteki Pedagogicznej w Zamościu (ul. Sienkiewicza 5) lub do właściwej Filii w Biłgoraju (ul. Żołnierzy Wojska Polskiego 4), Hrubieszowie (ul. Ciesielczuka 1), Tomaszowie Lubelskim (ul. Zamojska 2).

Posiedzenie komisji konkursowej 9.11.2021 r.

Dodatkowe informacje:  84 638 49 39 wew. 25
 

administrator_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe