Zamojskie Dni Kultury Chrześcijańskiej już od niedzieli

  • 12.10.2021, 12:01 (aktualizacja 12.10.2021, 12:04)
  • Joanna Mazurek
Zamojskie Dni Kultury Chrześcijańskiej już od niedzieli
Mszą św. w zamojskiej katedrze rozpoczną się w najbliższą (17.10) niedzielę o godz. 10.30 Zamojskie Dni Kultury Chrześcijańskiej.

Wydarzeniu, które potrwa do 31 października, przyświecają w tym roku słowa bł. kard. Stefana Wyszyńskiego: „Czas to miłość”. Głównym organizatorem wydarzenia jest Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu. Cel cyklu spotkań wyjaśnia dyrektor MDK Katarzyna Pleskaczyńska.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W ramach Zamojskich Dni Kultury Chrześcijańskiej odbędzie się m. in. sympozjum dla katechetów, które poprowadzą ks. bp Mariusz Leszczyński i dr Dorota Mach, warsztaty edukacyjne o bł. Stefanie Wyszyńskim czy Diecezjalny Konkurs Piosenki Religijnej „Moja wiara, moja miłość”.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zamojskie Dni Kultury Chrześcijańskiej będą się odbywały pod honorowym patronatem ks. bp. Mariana Rojka, a Katolickie Radio Zamość objęło je patronatem medialnym. Program wydarzenia dostępny jest na naszej stronie internetowej.

Joanna Mazurek

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe