Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu

Karol Maksymowicz

Sztangista, złoty medalista Mistrzostw Polski

Na hali sportowej w Zespole Szkół Ponadpodstawowych Nr 5 przy ul. Szczebrzeskiej 102 w Zamościu w dn. 9-10.10 odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski do lat 23 w podnoszeniu ciężarów. W tych zmaganiach zaprezentowali się najlepsi zawodnicy z całej Polski, bo mają oni na koncie liczne sukcesy i tytuły. W zmaganiach świetną formę zaprezentowali sztangiści Agrosu, którzy tylko przez weekend zdobyli aż cztery złote krążki. Na co dzień zawodnicy i zawodniczki trenują na siłowni w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Zamościu pod okiem trenerów – Andrzeja Gawła i Krzysztofa Niemczuka. Poziom sportowy MP był bardzo wysoki, co bardzo cieszy ponieważ reprezentanci KS Agros Zamość zdobyli aż cztery złote medale i w klasyfikacji drużynowej Agros zajął pierwsze miejsce. Weekend dla zamojskiego Agrosu był bardzo udany, bo najpierw dwa ze złotych medali zdobyły zawodniczki - Emilia Rechul i Klaudia Luterek, a kolejne złote krążki dołożyli dwaj utalentowani zawodnicy - Karol Maksymowicz i Kacper Mogielnicki. O swoich przygotowaniach do MP powiedział Karol Maksymowicz, złoty medalista Agrosu.

POSŁUCHAJ

Głównym organizatorem wydarzenia był KS Agros Zamość. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych startach. Ci którzy chcieliby dołączyć do grona utalentowanych zawodników Agrosu serdecznie zapraszamy do zapisów na klubowe zajęcia. Nabór na treningi prowadzony jest przez cały rok do sześciu sekcji: zapaśniczej i sumo, podnoszenia ciężarów, kolarskiej, lekkoatletycznej i łuczniczej. Zapisy na zajęcia prowadzone są w biurze KS Agros Zamość na koronie stadionu Ośrodka Sportu i Rekreacji, przy ul. Królowej Jadwigi 8 w Zamościu. Zapisy prowadzone są także telefonicznie pod nr 84 638 66 79.