Jesienne „Czwartki Lekkoatletyczne” zakończone

  • 12.10.2021, 13:17
  • Małgorzata Kryk
Jesienne „Czwartki Lekkoatletyczne” zakończone
Kolejna jesienna edycja „Czwartków Lekkoatletycznych” dla uczniów szkół podstawowych za nami.

W ostatnich zawodach, które odbyły się w piątek (8.10) na stadionie zamojskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji udział wzięli uczniowie z terenu Miasta Zamość i powiatu zamojskiego. Ilu zawodników uczestniczyło w ostatnim, piątym „Czwartku Lekkoatletycznym”?

loadingŁaduję odtwarzacz...

W konkurencjach lekkoatletycznych chętnie wystartowały uczennice Szkoły Podstawowej Nr 4 w Zamościu, które uczęszczają także na dodatkowe zajęcia sportowe.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W skoku wzwyż udział wzięły uczennice Szkoły Podstawowej Nr 9 w Zamościu.

loadingŁaduję odtwarzacz...


W konkurencji rzutu piłeczką plantową wystartowała uczennica Szkoły Podstawowej Nr 8 w Zamościu.
loadingŁaduję odtwarzacz...


W najbliższym czasie dzieci i młodzież czekają kolejne zmagania We wtorek (19.10) na terenach zielonych przy Parku Miejskim obok KT Return zorganizowane będą biegi przełajowe, na które wszystkich chętnych zaprasza Konrad Firek. Kto może wziąć udział w tych biegach?
loadingŁaduję odtwarzacz...


Ostatnią imprezą, która odbędzie się na świeżym powietrzu w tym roku będą Biegi z okazji Święta Niepodległości. Impreza odbędzie się (10.11) jak co roku na zamojskim Rynku Wielkim.
loadingŁaduję odtwarzacz...


KS Agros Zamość zachęca wszystkich chętnych na zajęcia sportowe. Nabór do klubu prowadzony jest przez cały rok, a jedynym warunkiem jaki należy spełnić, by zostać pełnoprawnym zawodnikiem klubu są chęci do trenowania.


Czwartki Lekkoatletyczne zostały zorganizowane przy wykorzystaniu środków finansowych pozyskanych z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego w Lublinie, Powiatu Zamojskiego, Miasta Zamość oraz współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach realizacji projektu pt. „Marketing Gospodarczy Województwa Lubelskiego II”.

Małgorzata Kryk

Zdjęcia (81)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe