Uwaga na niechronionych uczestników ruchu drogowego

  • 13.10.2021, 10:59 (aktualizacja 13.10.2021, 11:24)
  • Małgorzata Kryk
Uwaga na niechronionych uczestników ruchu drogowego
Na terenie Zamościa w poniedziałek (11.10) doszło do dwóch zdarzeń drogowych z udziałem niechronionych uczestników ruchu.

Pierwsze zdarzenie miało miejsce na ul. Krętej na os. Karolówka, gdzie kierująca samochodem potrąciła nastoletniego rowerzystę. O zdarzeniu informuje oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zamościu st. asp. Dorota Krukowska – Bubiło.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Chłopiec wymagał pomocy przedmedycznej.
loadingŁaduję odtwarzacz...


Do drugiego zdarzenia doszło tego samego dnia, ale wieczorem na ul Dzieci Zamojszczyzny, gdzie na oznakowanym przejściu dla pieszych doszło do potrącenia 16. latki.  Jak się okazało kierowca prowadził pojazd pod wpływem alkoholu, o czym informuje st. asp. Dorota Krukowska – Bubiło.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Apelujemy do kierowców o zwrócenie szczególnej uwagi na niechronionych uczestników ruchu drogowego, szczególnie teraz kiedy w okresie jesiennym szybciej robi się ciemno, a warunki drogowe utrudnia padający deszcz.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Dzisiaj niestety towarzyszą nam opady deszczy i warunki do jazdy nie są najlepsze. Chwila nie uwagi może doprowadzić do poważnych w skutkach zdarzeń drogowych. Zwracajmy się z prośbą do kierowców, aby dojeżdżając do przejść dla pieszych zwolnić. Jednocześnie przypominamy, że na terenie naszego miasta prowadzonych jest wiele remontów, dlatego warto dostosować prędkość jazdy do sytuacji na drogach.

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe