Lubaczów. 9. Regionalny Przegląd Chórów Pieśni Maryjne

  • 13.10.2021, 13:40
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Lubaczów. 9. Regionalny Przegląd Chórów Pieśni Maryjne
W najbliższą niedzielę (17.10), w Sanktuarium Matki Boskiej Łaskawej w Lubaczowie odbędzie się 9. Regionalny Przegląd Chórów - Pieśni Maryjne.

Przegląd skierowany jest do chórów działających na terenie diecezji: zamojsko-lubaczowskiej, rzeszowskiej, sandomierskiej i tarnowskiej.

O szczegółach konkursu, opowiada Dziekan Dekanatu Lubaczowskiego, Ksiądz Andrzej Stopyra.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Celem wydarzenia jest prezentacja dotychczasowych osiągnięć, wymiana doświadczeń pomiędzy chórami amatorskimi oraz pielęgnowanie tradycji śpiewania utworów religijnych. W Lubaczowie będzie można usłyszeć przede wszystkim utwory o tematyce maryjnej.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Przegląd rozpocznie się o godz. 13:00 uroczystą Mszą Świętą, a zakończy około godz. 16:30 wspólnym odśpiewaniem utworu „Zdrowaś Maryjo, Bogarodzico”.

Katolickie Radio Zamość objęło patronatem medialnym to wydarzenie.

 

 

Ks. Mariusz Pastuszak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe