Policjanci nie zawiedli

  • 14.10.2021, 08:41 (aktualizacja 03.12.2021, 11:32)
  • Małgorzata Zaręba
Policjanci nie zawiedli Policja
Do głównych zdań policjantów Wydziału Ruchu Drogowego należą: dbanie o bezpieczeństwo na drogach, nadzorowanie płynności ruchu drogowego oraz reagowanie na popełniane przestępstwa i wykroczenia, ale nie tylko. Policjanci wyczuleni są także na potrzeby drugiego człowieka, kiedy ten potrzebuje pomocy.

Z nietypową prośbą do policjantów tomaszowskiej drogówki zgłosiła się kobieta, która odebrała swoją kuzynkę ze szpitala po operacji nogi. Uraz kończyny był poważny, a drogę do domu utrudniały schody. O dobrym geście policjantów informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim sierż.. szt. Małgorzata Pawłowska.


loadingŁaduję odtwarzacz...

Pamiętajmy, że każdy policjant wykonuje na służbie powierzone obowiązki, jednak każdy mundurowy jest człowiekiem, którego cechuje empatia. Na pomoc policjantów możemy liczyć zawsze i ten drobny gest tomaszowskich policjantów jest tego doskonałym przykładem.

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe