Zamknięte ulice Staszica i Grecka w Zamościu

  • 21.10.2021, 08:58 (aktualizacja 21.10.2021, 10:17)
  • Małgorzata Kryk
Zamknięte ulice Staszica i Grecka w Zamościu
Od dn. 11.10 Miasto Zamość przekazało Wykonawcy – firmie STRABAG Sp. z o.o. plac budowy w zakresie remontu konserwatorskiego ulicy Staszica i ulicy Greckiej w Zamościu.

W związku z remontem, od środy (13.10) ulice te wyłączone są z ruchu pojazdów. W ramach tego zadania wykonane będą roboty w branży architektonicznej i budowlanej. Remont przeprowadzony będzie na ulicy Staszica (odcinek od skrzyżowania z ulicą Bazyliańską do skrzyżowania z ulicą Łukasińskiego). Natomiast na ulicy Greckiej remont zostanie wykonany od skrzyżowania z ulicą Grodzką do skrzyżowania z ulicą Staszica. Obie remontowane ulice znajdują się w pobliżu Kościoła ojców Franciszkanów, a nowa nawierzchnia ulic będzie nawiązywaniem do wykonanej już nawierzchni ulicy Łukasińskiego, tj. nawierzchni z kostki granitowej. Planowany termin zakończenia prac to I połowa grudnia tego roku.
 

Małgorzata Kryk

Zdjęcia (9)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe