Dzień Dziecka Utraconego

  • 14.10.2021, 17:22 (aktualizacja 14.10.2021, 17:41)
  • Joanna Suszko
Dzień Dziecka Utraconego
15 października od 2004 roku obchodzony jest jako Dzień Dziecka Utraconego.

To przede wszystkim okazja do modlitwy za dzieci, które zmarły przed swoim urodzeniem oraz za ich rodziców - mówi ks. Maciej Lewandowski, diecezjalny duszpasterz rodzin.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W tym dniu, będzie można także wesprzeć dzieło budowy pomnika Dzieci Utraconych na cmentarzu komunalnym w Zamościu. Szczegóły dotyczące zbiórki na ten cel, znajdą Państwo na stronie www.rodzina.zamojskolubaczowska.pl, a także na naszej stronie: budowa-pomnika-w-miejscu-pochowku-dzieci-utraconych.

Przypomnijmy, modlitwa różańcowa i Msza św. w intencji dzieci utraconych i ich rodziców w piątek (15.10) od godz. 17.15 w kościele pw. Matki Bożej Królowej Polski w Zamościu. W tej intencji modlił się będzie biskup diecezjalny Marian Rojek.

 

Joanna Suszko

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe