Tomaszów Lubelski. Młodzież Równa Szanse

  • 15.10.2021, 11:05
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Tomaszów Lubelski. Młodzież Równa Szanse Ks. Mariusz Pastuszak
Miejska Biblioteka Publiczna im. Tomasza Zamoyskiego w Tomaszowie Lubelskim w ścisłej współpracy z parafią Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny w Tomaszowie Lubelskim realizują projekt „Tworzymy muzykę. Z nadzieją w przyszłość”.

Program realizowany jest dzięki Programowi Równać Szanse Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności oraz Fundacji Civis Polonus.

O szczegółach tego przedsięwzięcia opowiada Koordynator Projektu Równać Szanse „Tworzymy muzykę. Z nadzieją w przyszłość”, Ks. Grzegorz Bartko:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Praca połączona ze świetną zabawą pozwoli młodzieży na mówienie o tym, co ich interesuje. Pozwoli to na odkrywanie ich talentów i potencjału, który może zaowocować w przyszłości.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dobro jakie płynie z realizacji tego przedsięwzięcia zauważają sami uczestnicy projektu:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Młodzież zaangażowana do projektu weźmie udział w warsztatach muzycznych, zajęciach literackich i wyjazdach studyjnych, a także w procesie pisania i nagrywania piosenek i koncertów. Wszystkie zajęcia odbywać się będą pod okiem ekspertów.

 

Ks. Mariusz Pastuszak

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe