Inauguracja Dni Kultury Chrześcijańskiej w Zamościu

  • 18.10.2021, 15:19 (aktualizacja 18.10.2021, 15:26)
  • Justyna Przeszło
Inauguracja Dni Kultury Chrześcijańskiej w Zamościu
W niedzielę (17.10) w parafii katedralnej Zmartwychwstania Pańskiego i św. Tomasza Apostoła w Zamościu odbyła się Msza święta, inaugurująca Dni Kultury Chrześcijańskiej w Zamościu.

Słowo Boże do zgromadzonych wygłosił ks. Leszek Boryło, wikariusz parafii katedralnej w Zamościu. Podkreślił, że służba jest podstawową figurą naszego chrześcijańskiego życia.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Najpiękniejszą jednak służbą jest ta, którą wypełniają względem siebie małżonkowie. Naprzeciw temu wychodzi parafia katedralna w Zamościu, organizując spotkania dla małżeństw, by przypomniały sobie zobowiązania, wynikające z sakramentu małżeństwa.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Po Mszy świętej miał miejsce koncert w wykonaniu zespołów wokalnych Młodzieżowego Domu Kultury w Zamościu, który jednocześnie jest organizatorem tego wydarzenia.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Przypomnijmy, że Dni Kultury Chrześcijańskiej w Zamościu odbywają się pod honorowym patronatem ks. bpa Mariana Rojka, zaś Katolickie Radio Zamość obejmuje je patronatem medialnym. Wydarzenie potrwa do 31 października.

Justyna Przeszło

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe