Narol. Prapremiera nowej książki Roberta Gmiterka

  • 20.10.2021, 10:19
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Narol. Prapremiera nowej książki Roberta Gmiterka
Gminny Ośrodek Kultury w Narolu oraz Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Narolu zapraszają na spotkanie autorskie z Robertem Gmiterkiem.

Odbędzie się ono w Centrum Koncertowo - Wystawienniczym w Narolu 22 października br. Wydarzenie jest prapremierą publikacji „Na Roztoczu - przewodnik metaforyczny”. Jest to trzecia książka lokalnego poety, którego sylwetkę przybliża Specjalista ds. Turystyki i Promocji Gminy Narol, Adrianna Małłek:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00. Poprowadzi je Agnieszka Piela, a o oprawę muzyczną wieczoru zadba Janek Ciesielski. Wstęp jest bezpłatny, jednak obowiązuje internetowa rezerwacja miejsc. Po spotkaniu będzie możliwość zakupu książek wraz z autografem autora.

Ks. Mariusz Pastuszak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe