Jubileuszowa konferencja w Książnicy Zamojskiej

  • 20.10.2021, 12:18 (aktualizacja 20.10.2021, 12:27)
  • Justyna Przeszło
Jubileuszowa konferencja w Książnicy Zamojskiej
W Książnicy Zamojskiej trwa konferencja jubileuszowa pn „Biblioteka. Tradycja i nowoczesność”.

Jest to jedno z zadań realizowanych w ramach jubileuszu 100-lecia Książnicy. W konferencji jubileuszowej bierze udział szereg znakomitych osób, podkreślał w rozmowie z Katolickim Radiem Zamość Piotr Bartnik, dyrektor Książnicy Zamojskiej w Zamościu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

To nie wszystko co zostało przygotowane na dzisiejszą konferencję.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dyrektor Książnicy Zamojskiej zdradził kulisy swojego wykładu na temat Biblioteki Kapituły Zamojskiej, przy Kolegiacie w Zamościu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Warto także pochwalić się zasobami biblioteki cyfrowej, która w naszym regionie jest nieco unikalna – mówił Piotr Bartnik.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jeśli ktoś z Państwa będzie chciał szerzej zapoznać się tematyką dzisiejszej konferencji, będzie dostępna w niedługim czasie publikacja, traktująca o każdym z dzisiejszych wystąpień.

Dodajmy, że konferencja jubileuszowa „Biblioteka. Tradycja i nowoczesność” potrwa dzisiaj do godz. 15.20 w Książnicy Zamojskiej, mieszczącej się przy ul. Kamiennej 20.

Justyna Przeszło

Zdjęcia (9)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe