Zderzenia z dzikimi zwierzętami

  • 21.10.2021, 11:18 (aktualizacja 21.10.2021, 11:24)
  • Małgorzata Kryk
Zderzenia z dzikimi zwierzętami
Na terenie powiatu biłgorajskiego w Luchowie Górnym, Hedwiżynie i Woli Małej doszło do zdarzeń z udziałem dzikich zwierząt.

W środę (20.10) na jezdnię nagle wtargnęły sarny, w czwartek (20.10) na drogę wyszedł dzik. Z takimi sytuacjami na drogach spotkali się kierowcy jadący przez tereny powiatu biłgorajskiego, a jak zakończyły się te zdarzenia informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju mł. asp. Joanna Klimek.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Mł. asp. Joanna Klimek przypomina o zachowaniu ostrożności na drogach, a szczególnie w pobliżu pól i lasów, gdzie warto zmniejszyć prędkość.
loadingŁaduję odtwarzacz...


Co zrobić w przypadku, kiedy na drodze zauważymy dzikie zwierzę lub stado?

loadingŁaduję odtwarzacz...


Widząc znad drogowy „Zwierzęta dzikie” warto zachować czujność na drodze.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Znaki drogowe „Zwierzęta dzikie” jako kierowcy znajdziemy najczęściej przy wjazdach do lasów oraz w miejscach, które przecinają trasę zwierząt w drodze do wodopoju.

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe