Na ul. Piłsudskiego widać już rondo

  • 21.10.2021, 11:44 (aktualizacja 21.10.2021, 13:07)
  • Małgorzata Zaręba
Na ul. Piłsudskiego widać już rondo
W dalszym ciągu na zamojskich ulicach prowadzone są bieżące remonty Równocześnie przebudowa skrzyżowań w ronda o ruchu okrężnym prowadzona jest w dwóch lokalizacjach: przy II Liceum Ogólnokształcącym u zbiegu ulic Orląt Lwowskich, Odrodzenia i Partyzantów, oraz na skrzyżowaniu ulic: Peowiaków, Sadowa i Piłsudskiego.

Na ul. Piłsudskiego utrudnienia w ruchu występują na całej długości ulicy ponieważ remonty prowadzone są a wysokości jednostki wojskowej oraz w miejscu, gdzie prowadzona jest budowa ronda. W tych miejscach pracują samochody ciężarowe i koparki. prace dotyczą nie tylko nowej nawierzchni, ulicy, ale także ciągów pieszo - rowerowych. 

Ponadto nadal ulica Piłsudskiego częściowo, wyłączona jest ruchu, a dojazd do Starówki możliwy jest tylko od ul. Dzieci Zamojszczyzny, gdzie niebawem rozpoczną się prace z budową Zachodniej Obwodnicy Zamościa.

Uwaga kierowcy. Od środy (20.10) otworzony jest fragment ul. Piłsudskiego, gdzie umożliwiony jest dojazd do parkingu przy Parku Miejskim. Jednak w związku z remontem kanalizacji deszczowej od środy (20.10) zamknięte dla ruchu kołowego jest rondo u zbiegu ulic Piłsudskiego, Akademickiej, Łukasińskiego. To rondo znajduje się przy Kościele Św. Katarzyny.

Z uwagi na prowadzone remonty w Zamościu tworzą się duże korki, dlatego włączając się do ruchu warto zachować ostrożność.

Filmik prezentujący postępy prac budowlanych

loadingŁaduję odtwarzacz...

Małgorzata Zaręba

Zdjęcia (15)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe