Lubaczów. Powołanie Dyskusyjnego Klubu Filmowego

  • 21.10.2021, 11:52
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Lubaczów. Powołanie Dyskusyjnego Klubu Filmowego
Miejski Domu Kultury im. Aleksandra Sas - Bandrowskiego w Lubaczowie zaprasza do członkostwa w Dyskusyjnym Klubie Filmowym.

Pierwsze, organizacyjne spotkanie, służące powołaniu DKF, odbędzie się w najbliższy piątek, 22 października o godz. 18.15.

Na spotkaniu powinien się pojawić każdy kto lubi dobre kino i chce uczestniczyć w regularnych projekcjach wartościowych oraz ważnych dzieł filmowych. Każda prelekcja połączona będzie z dyskusją oraz wydarzeniami towarzyszącymi, mówi Animator Kultury w Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie, Beata Paluszek:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Warto również podkreślić, że charakterystyczną cechą projekcji wyświetlanych w ramach DKF jest poprzedzanie każdego seansu prelekcją wprowadzającą widzów w tematykę filmu. Szczegółowe informacje dotyczące piątkowego spotkania znajdują się na stronie internetowej Miejskiego Domu Kultury w Lubaczowie.

Ks. Mariusz Pastuszak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe