Radruż. „Roztocze” i „Cerkwie...” w obiektywie

  • 22.10.2021, 10:20
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Radruż. „Roztocze” i „Cerkwie...” w obiektywie
Muzeum Kresów w Lubaczowie we współpracy z Wydawnictwem Libra PL organizuje spotkanie promocyjne dwóch albumów: „Roztocze” oraz „Cerkwie w Polsce południowo-wschodniej”.

Spotkanie odbędzie się w niedzielę, 24 października 2021 r., o godz. 16.00 w budynku muzealnym w Zespole Cerkiewnym w Radrużu.
We wnętrzu albumu ,,Roztocze”, na jego 424 stronach, można znaleźć to co w Roztoczu Wschodnim i jego otulinie najpiękniejsze i najważniejsze.
Natomiast album „Cerkwie w Polsce południowo-wschodniej” prezentuje fotografie niemal dwustu obiektów z tej części historycznej eparchii przemyskiej, która po II wojnie światowej znalazła się w granicach Polski oraz kilka świątyń położonych na południowym krańcu diecezji chełmskiej.

Albumy zawierają fotografie cenionych fotografików, jak również teksty wybitnych znawców tematu, mówi Dyrektor Muzeum Kresów w Lubaczowie, Piotr Zubowski:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dzięki tym dwóm nowym wydawnictwom, można odwiedzić przestrzenie bardzo dobrze znane jak i dowiedzieć się o mniej uczęszczanych miejscach.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W trakcie spotkania będzie możliwość nabycia książek wraz z autografem.

 

Ks. Mariusz Pastuszak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe