Drugi sezon programu BBL Zamość 2021 dobiega końca

  • 25.10.2021, 12:31 (aktualizacja 25.10.2021, 12:52)
  • Małgorzata Zaręba
Drugi sezon programu BBL Zamość 2021 dobiega końca BBL Aleksandra Jakubczak
W poniedziałek (25.10) odbędzie się ostatni trening programu Biegam Bo Lubię, który jak zawsze zaplanowano o godz. 18.00 na stadionie zamojskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Zarówno pierwszy jako i obecny sezon był niewątpliwie wyjątkowy i niezapomniany pod wieloma względami. Bezpłatne treningi adresowane są do biegaczy zawodowych i amatorów. Zajęcia są ciekawe, bo urozmaicone przyrządami do ćwiczeń wszystkich partii mięśni, o czym powiedziała trenerka zajęć Aleksandra Jakubczak.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Bieganie to nie tylko pokonywanie kilometrów na bieżni, ale przede wszystkim są to zajęcia ogólnorozwojowe. Zajęcia z pozoru są trudne, ale dostosowane do umiejętności każdego zawodnika. Na czym polegają zajęcia biegowe grupy BBL?

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wspólne ćwiczenia i wyjazdy na zawody są dla zawodników motywacją do dalszego trenowania. Kalendarz biegowy wszystkich zawodników jest wypełniony na cały sezon, bo starają się oni systematycznie uczestniczyć w zawodach organizowanych w Polsce. Biegacze grupy BBL biorą także udział w biegach organizowanych w Zamościu i regionie. Treningi są efektywne, o czym świadczą osiągnięte wyniki. Niejednokrotnie członkowie BBL stali na podium, a radość jaką czerpią z uzyskanych czasów jest siłą napędową do dalszego działania. W niedzielę( 25.10) kilkuosobowa reprezentacja BBL wzięła udział w 5. Półmaratonie lubelskim, który odbył się nad Zalewem Zemborzyckim w Lublinie. Wyniki zawodników były bardzo dobre, więc oprócz pamiątkowych medali przywieźli także okazałe puchary.

"Motywacja na treningu, wspólne wyjazdy na zawody, nawiązane przyjaźnie, dzielenie się doświadczeniem, praktyczne treningowe porady i wiele więcej połączyło Nas Zamojskich biegaczy w mocną silną grupę inspirująca innych do aktywnego spędzania czasu" - napisała trenerka Aleksandra Jakubaczak na Facebookowym profilu "Biegam Bo Lubię Zamość".

Poniedziałkowe (25.10) ostatnie zajęcia programu zaplanowano o godz. 18.00 na zamojskim stadionie OSiR-u. Jednak należy podkreślić, że koniec programu wcale nie oznacza końca treningów. Bowiem wszyscy biegacze będą spotykać się tradycyjnie na niedzielnych długich rozbieganiach. Osoby interesujące się bieganiem, które chciałyby pobiegać wspólnie z grupą zapraszamy na profil Facebookowy ”Biegam Bo Lubię Zamość”. Ten, kto dołączy do grupy będzie mógł korzystać z fachowych porad i postów dotyczących tras i godzin wspólnych treningów.

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe