Biłgoraj. Koncert Magdy Steczkowskiej

  • 25.10.2021, 17:17
  • Joanna Ferens
Biłgoraj. Koncert Magdy Steczkowskiej
W kościele Św. Jana Pawła II w Biłgoraju odbył się (24.10) koncert pn. „Moja podróż śladami Jana Pawła II” w wykonaniu Magdy Steczkowskiej.

Ten koncert zajmuje szczególne miejsce w moim repertuarze artystycznym – mówiła w rozmowie Magda Steczkowska:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Koncert był również świadectwem Magdy Steczkowskiej o jej spotkaniach ze św. Janem Pawłem II:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Nauczanie Papieża Polaka trzeba przekazywać młodym pokoleniom, które nie miało okazji posłuchać go za jego życia – wyjaśniał ks. Krystian Bordzań, organizator koncertu:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Przed koncertem zaprezentowały się dzieci z Katolickiego Przedszkola św. Jana Pawła II w Biłgoraju. Wydarzenie odbyło się w ramach Programu "Warto być Polakiem", którego organizatorem jest Samorząd Województwa Lubelskiego. Partnerem recitalu było Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Zamojsko – Lubaczowskiej, zaś Katolickie Radio Zamość objęło koncert patronatem medialnym.
 

Joanna Ferens

Zdjęcia (10)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe