Zmiana organizacji ruchu na ul. Piłsudskiego Zamościu

  • 28.10.2021, 09:00 (aktualizacja 28.10.2021, 09:01)
  • Małgorzata Kryk
Zmiana organizacji ruchu na ul. Piłsudskiego Zamościu
Na skrzyżowaniu ulic: Peowiaków, Sadowa i Piłsudskiego w Zamościu od wtorku (26.10) wprowadzono zmianę w organizacji ruchu.

W dalszym ciągu  na zamojskich  ulicach prowadzone są bieżące remonty. Przypominamy, że równocześnie przebudowa skrzyżowań w ronda o ruchu okrężnym prowadzona jest w dwóch lokalizacjach:
- praz przy II Liceum Ogólnokształcącym u zbiegu ulic: Orląt Lwowskich, Odrodzenia i Partyzantów, gdzie sygnalizacja świetlna jest wyłączona, a organizację ruchu wyznaczają znaki drogowe.
- na skrzyżowaniu ulic: Peowiaków, Sadowa i Piłsudskiego, gdzie od wtorku (26.10) wprowadzono zmianę w organizacji ruchu.

Ruch na skrzyżowaniu o ruchu okrężnym wyznaczają znaki pionowe. O wprowadzonych zmianach informuje oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zamościu st. asp. Dorota Krukowska - Bubiło.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Warto nadmienić, że od ubiegłego tygodnia otworzony jest fragment ul. Piłsudskiego, gdzie umożliwiony jest dojazd do parkingu przy Parku Miejskim.  Jednak w dalszym ciągu od ul. Piłsudskiego dojazd do Starówki jest niemożliwy ponieważ w związku z remontem kanalizacji deszczowej z ruchu kołowego wyłączone jest rondo u zbiegu ulic Piłsudskiego, Akademickiej, Łukasińskiego. W związku z tymi pracami dojazd do Starówki możliwy jest tylko od ul. Dzieci Zamojszczyzny.

Małgorzata Kryk

Zdjęcia (11)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe