Webinar „Pozyskanie inwestora i rozwój firmy od kuchni”

  • 26.10.2021, 09:14 (aktualizacja 26.10.2021, 12:23)
  • Informacja nadesłana
Webinar „Pozyskanie inwestora i rozwój firmy od kuchni”
Celem bezpłatnych webinarów jest wsparcie przedsiębiorców i startupów w rozwoju, digitalizacji i pozyskaniu finansowania w ciężkich czasach pandemii.

Program prowadzony jest przez Fundację Inkubator Technologiczny we współpracy z Bankiem Gospodarstwa Krajowego.
Partnerem jest Netrix Ventures - fundusz inwestycyjny skoncentrowany na inwestycjach w przedsięwzięcia wczesnej fazy, Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej i Wschodni Akcelerator Biznesu.
Celem programu jest dotarcie do lokalnych startupów i projektów, aby dzięki udziałowi w szkoleniu online mogli uzyskać niezbędną wiedzę, a także wsparcia, które jest niezbędne dla młodych przedsiębiorców.

Webinar: „Pozyskanie inwestora i rozwój firmy od kuchni” odbędzie się w najbliższy czwartek, 28 października, godz.: 11:00.

Pozyskanie inwestora to skomplikowana, ale warta świeczki gra, więc czwartkowe spotkanie to idealna okazja na poszerzenie naszej biznesowej wiedzy! Zaproszeni goście zdradzą uczestnikom webinaru: 

 

 

Zaproszeni prelegenci to:

  • Łukasz Gołąbek - wiceprezes zarządu Netrix Group.

Udział jest bezpłatny, ale obowiązuje rejestracja online

Ilość miejsc jest ograniczona!

 

Informacja nadesłana

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe