"Czas to miłość" - zaproszenie na sympozjum

  • 26.10.2021, 18:29
  • Joanna Suszko
"Czas to miłość" - zaproszenie na sympozjum
Jesienią każdego roku Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. o. Pio w Zamościu zaprasza na sympozjum popularno-naukowe.

W roku beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia zostało ono zatytułowane „Czas to miłość” w nawiązaniu do słów bł. kardynała Stefana Wyszyńskiego. To tej postaci (27.10) poświęcone będzie spotkanie – mówi ks. Mariusz Skakuj, dyrektor Katolickiej Szkoły Podstawowej w Zamościu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Choć sympozjum skierowane jest przede wszystkim do nauczycieli i katechetów, do udziału w spotkaniu zaproszony jest każdy, dodaje ks. Skakuj.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Sympozjum organizują wspólnie Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. o. Pio, Wydział Nauki i Wychowania Katolickiego Kurii Diecezjalnej oraz Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli Oddział w Zamościu. Wydarzenie wpisuje się w trwające Dni Kultury Chrześcijańskiej.

Joanna Suszko

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe